Корзина
21 отзыв
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул. Философская 84
+38067-005-3070
+38097-758-5577
+38095-937-1800
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ТОВ "ПК ЮНІОН"
Корзина
Фунгіцид Тиома (5 л), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Фунгіцид системної та профілактично-лікувальної дії для захисту рослин від хвороб в період вегетації

Діюча речовина:

тіофанат-метил, 500 г/л

Виробник:

Петерс енд Бург КФТ, Угорщина

Формуляція:

концентрат суспензії

Тарна одиниця:

каністра 5л.

Механізм дії

Препарат системний, переміщується акропетально по судинній системі, має лікувальні властивості. Тіофанат-метил блокує дихання клітин гриба, затримуючи продукування мікотоксинів, а його метаболіт зв'язується з макромолекулами тубуліну (білку, що полімеризується у мікротрубочки) і, порушуючи їх утворення, перешкоджає поділу ядер, клітин гриба та синтезу ДНК. Препарат є одним із кращих для обробки механічно ушкоджених рослин (яблуневі сади після обрізки, пошкоджені шкідниками або градобоєм).

Рекомендації щодо застосування

Препарат застосовують профілактично, за сприятливих для розвитку хвороб погодних умов та за наявності первинних ознак ураження. Препарат слід вносити дрібно крапельним методом з тиском в системі 2,5‒3,0 кг/см2. Швидкість руху агрегату має не перевищувати
6‒7 км/год. Норма витрати робочого розчину для обробки виноградників становить 800‒1000 л/га, для обробки плодових 1000‒1200 л/га, польових культур 300–400 л/га. Концентрація робочого розчину при прояві ознак хвороби має бути не меншою 0,1%.

Сумісність з іншими препаратами

Препарат можна застосовувати у сумішах з більшістю інсектицидів, акарицидів та фунгіцидів, за винятком лужних препаратів (речовини з рН >7), наприклад, бордоської рідини.

Приготування робочого розчину

Перед приготуванням робочого розчину препарат слід добре розмішати в каністрі. Бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування

Регламент застосування препарату

Культура

Шкідливий обєкт

Норма витрати препарату л/га

Строки виходу людей для виконання механізованих / ручних робіт, діб

Строки останньої обробки в днях до збирання урожаю

Максимальна кратність обробок

Виноградники

Оїдіум, сіра гниль

1,0‒1,5

3/7

30

3

Яблуня

Борошниста роса, парша, філостіктоз, плодова гниль

1,0‒1,6

3/7

20

3

ПЕРІОДИ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ, залежно від фази розвитку культурних рослин

Проти парші на яблуні препарат застосовують:

1     обробка ‒ стадія сплячої бруньки

2     обробка ‒ наприкінці цвітіння

3     обробка ‒ за сприятливих погодних умов та прояву ознак ураження на органах рослини

Проти борошнистої роси на яблуні:

1      обробка ‒ по зеленому конусу (у фазі розпускання бруньок)

2      обробка ‒ одразу після цвітіння

3      обробка ‒ в літній період за сприятливих умов для розвитку, або при перших ознаках прояву хвороби

Проти плодової гнилі на яблуні: обробка проводиться влітку, в період росту плодів за умов підвищеної вологості повітря та випадання дощів.

Проти оїдіуму на виноградниках: препарат вносять до цвітіння та після цвітіння. Першу обробку слід проводити, коли середньодобова температура перевищує позначку в +10°С, а довжина молодих пагонів складає 10‒15 см і більше. Інтервал до наступної обробки становить 14 днів.

Проти сірої гнилі на виноградниках:

1      обробка ‒ після цвітіння

2      обробка ‒ змикання ягід у гронах

3      обробка ‒ через 14 днів після змикання ягід у гронах

Погодні умови

Оптимальними температурами в період застосування препарату є +12...+22°С, проте тіофанат-метил ефективний вже при +5‒7°С, що є суттєвою перевагою над іншими препаратами. Швидкість бокового вітру при застосуванні не повинна перевищувати 4‒5 м/с. Препарат швидко поглинається тканинами рослин, за рахунок чого дощ через 3 години після його застосування не впливає на ефективність його дії.

Спектр дії

Препарати на основі тіофанат-метилу зареєстровані в багатьох країнах світу на 120 культурах, в світовій та українській практиці застосування вони зарекомендували себе як ефективні засоби захисту рослин від кореневих гнилей, борошнистої роси та фузаріозу зернових колосових культур. Також препарати на основі тіофанат-метилу популярні та широковживані у світі на плодових та овочевих культурах, зокрема на огірках, баклажанах, капусті, перці проти борошнистої роси, антракнозу, фузаріозу, сірої та білої гнилей.

В Україні препарати на основі тіофанат-метилу зареєстровано для захисту пшениці, ячменю, цукрового буряку, соняшнику, винограду, яблуні від борошнистої роси, септоріозу, фузаріозу, фомозу, фомопсису, вертицильозу, церкоспорозу, оїдіуму, парші, сірої та плодової гнилей, філостіктозу, моніліозу.

Період захисної дії препарату становить від 3 до 6 тижнів. За рахунок розпаду тіофанат-метилу на метаболіти частково вивільнюється карбендазим, який, в свою чергу проявляючи фунгіцидну активність, пролонгує дію препарату. Таким чином, Тіома к.с. має перевагу над препаратами на основі карбендазиму за рахунок довшого захисного періоду та більш потужної дії. Завдяки формуляції препарату у вигляді концентраті суспензії досягнута краща, у порівнянні зі змочуваним порошком, його проникність та ефективність.

Основные
Производитель  Peters & Burg
Страна производительВенгрия
  • Цена: 290,05 грн.